Ar gaismu drošam Zasulaukam un Šampēterim! (daļēja īstenošana)

Projekta pieteikumā norādītās izmaksas
70000.00 EUR
Apkaime
Zasulauks
Iesniedzējs
Biedrība “Zasulaukam un Šampēterim”
Balsu skaits
2424
Īstenojas

Balsošanai projekts tiek virzīts nepilnā apjomā ar šādām izmaiņām - līdzdalības budžeta ietvaros tiks izveidots apgaismojums.

Veidosim drošāku Zasulauku un Šampēteri!

Zasulauka un Šampētera apkaimēs aktuāla problēma ir drošība, jo ne tikai Zasulauka manufaktūras parkā, bet arī līdzās parkam šobrīd nav apgaismojuma elementi. Tā kā parks ir galvenā zaļā teritorija gan Zasulaukā, gan Šampēterī, tā labiekārtojumi un apgaismojuma  izveidošana sekmē arī abu apkaimju attīstību un revitalizāciju, ko novērtētu ne tikai parka apmeklētāji, bet arī apkārtnē esošie iedzīvotāji. 

2022. gadā tapa Zasulauka manufaktūras parka 1. kārta  un šobrīd parkā līdzās diviem dīķiem, kāpai un vēsturiskajai manufaktūras teritorijai ir izvietoti āra trenažieri, pastaigu laipa un basketbola laukums.

Projektā  paredzēts izvietot apgaismojumu Zasulauka manufaktūras parkā, kas izgaismotu galvenos celiņus (kopā 18 parka laternas dizainā saskanīgas ar citiem Rīgas parkiem) un 4 basketbola laukuma laternas. Parku, līdzās jau esošajiem soliņiem, papildinās vēl 10 soliņi un 5 atkritumu tvertnes, kā arī velonovietne (līdzās āra trenažieriem).