Dārzciema rotaļu/sporta laukuma izveide Sesku ielā (daļēja īstenošana)

Projekta pieteikumā norādītās izmaksas
70000.00 EUR
Apkaime
Dārzciems
Iesniedzējs
Dārzciema apkaimes biedrība
Balsu skaits
2504
Īstenojas

Balsošanai projekts tiek virzīts nepilnā apjomā ar šādām izmaiņām - tiks veikta gaismekļa maiņa, rotaļu laukuma un labiekārtojuma elementu ierīkošana.

Tā kā apkaimes abās skolās stadioni ir nožēlojamā stāvoklī un citu laukumu nav, tad šis laukums būs ļoti nozīmīga vieta aktivitātēm visām iedzīvotāju grupām.

Nākotnē šo teritoriju varētu uzlabot vēl - veidojot šo vietu kā apkaimes satikšanās krustpunktu – kur runāt, spēlēties, izzināt, priecāties kopīgos pasākumos un veidot mūsu apkaimi labāku un draudzīgāku. Daudz vietas ideju attīstībai - grāmatu apmaiņas punkts, basketbola grozs, volejbola laukums, kā arī vieta, kur iedzīvotājiem pašiem veidot savus apstādījumos u.c. Iegūs visa Rīga, jo būs par vienu labāku vietu vairāk un daudz priecīgāku cilvēku.

Šis projekts būtu kā sākums, kas turpinātu un mudinātu piederību, sabiedrības integrāciju un aktīvu iedzīvotāju līdzdalību. Šobrīd ticība, ka iedzīvotājiem ir spēja lemt par savu apkaimi, ir zema, tāpēc šī projekta realizācija ir reāla iespēja dot ticību un apvienot.

Mērķa grupa ir bērni, pusaudži, pieaugušie - visa apkaime iegūs! Tiks ievērojami uzlabota apkaimes infastruktūra un iedzīvotāju pašsajūta, kā arī veselība ilgtermiņā.

Projektā ieplānots:
- multifunkcionāla rotaļu elementu iekārta bērniem (3-14 g.v);
- četru platformu rotaļu elementu iekārta mazākiem bērniem (1-8 g.v.);
- šūpoles zīdaiņiem un bērniem;
- ligzdas šūpoles;
- balansa šūpoles;
- tīklu piramīda;
- līdzsvara koka bluķi;
- vingrošanas iekārtas;
- galda tenisa galds;
- soļiņi atpūtai, atkritumu urna;
- spēcīgāku prožektoru uzstādīšana.

Segums – attīrīta koka škelda.