"Ziemeļu zvaigzne" - sabiedriska vieta publiskiem pasākumiem A.Dombrovska ielā

Projekta kopējās izmaksas
26450.00 EUR
Apkaime
Vecmīlgrāvis
Iesniedzējs
Biedrība "Ziemeļu Stars SV"
 
 
Neatbilst prasībām

Projekta realizācijas vieta: Rīga, A.Dombrovska iela 44 (kadastra apzīmējums: 01001120121).

Mēs gribam padarīt savu mīļo Vecmīlgrāvi par skaistāko rajonu Rīgā. Mēs negribam, lai mūsu cilvēki brauc prom. Mēs gribam, lai mūsu bērni aug skaistā un sakoptā vidē. Mēs gribam, lai tūristi apmeklē ne tikai Vecrīgu un pilsētas centru, bet, lai apmeklē arī mūsu rajonu.

Vecmīlgrāvī jau ir viena pērle – tā ir Kultūras pils „Ziemeļblāzma”. Mēs gribam, lai mūsu rajonā būtu vairākas pērles”.

Par vienu no „pērlēm” varētu kļūt vieta, kas atrodas pašā Vecmīlgrāvja sirdī, blakus iet centrālā iela - A. Dombrovska iela. Daudzi cilvēki Jaunajā gadā nevar nokļūt uz krastmalu, lai sagaidītu kopā gadu miju. Daudziem patīk kopā ar ģimeni fotografēties pie egles. Cik jauki būtu, ja, ejot vai braucot šai vietām garām, tumšajā ziemas vakarā šeit mirdzētu Jaungada egle. Uzreiz uzlabotos garastāvoklis un būtu cits noskaņojums.

Tas pats ir ar Lieldienām. Piemēram, man patīk un domāju, ka daudziem citiem cilvēkiem, arī, kad uz Tevi skatās smaidošs zaķis. Pašreiz šo vietu neizmanto, tā stāv tukša kā parasta vieta pie ceļa.

Mūsu mērķis šajā projektā nav tikai konkrētas vietas sakārtošana un vides uzlabošanai, mēs gribam saliedēt cilvēkus, lai visi jūtas kā viena ģimene un tauta. Šī ir mūsu pilsēta un mēs sakopsim un padarīsim mūsu mīļo pilsētu vēl skaistāku un piemērotu labai dzīvei! Šo projektu mēs gribam nosaukta par ,,Ziemeļu zvaigzni”.

Rīgas domes Rīgas pilsētas apkaimju attīstības projektu īstenošanas konkursa vērtēšanas komisijas 2019.gada 4.jūnija sēdē nolemts noraidīt biedrības “Ziemeļu Stars SVˮ iesniegto projektu “Sabiedriska vieta publiskiem pasākumiem A.Dombrovska ielāˮ, jo nav izpildītas konkursa nolikuma 18.3. apakšpunktā minētās prasības - nav pievienota projekta skice.