Velosavienojums "Zemitānu stacija - Brīvības iela"

Projekta kopējās izmaksas
49997.20 EUR
Apkaime
Grīziņkalns
Iesniedzējs
Biedrība Grīziņa attīstībai
Balsu skaits
277
Rīdzinieki neatbalstīja

Gājēju un velo savienojums Rīgas pilsētas centrā būtiski uzlabos apkaimes pieejamību dzelzceļa stacijai Zemitāni. Šis savienojums nodrošinās ērtāku gājēju un velo kustību savienojot Brīvības ielu un Zemitānu staciju.

Gājēju un velo savienojums Rīgas pilsētas centrā būtiski uzlabos apkaimes pieejamību dzelzceļa stacijai Zemitāni,kura šobrīd ir grūtāk sasniedzama – gājējiem un velobraucējiem ir jāmēro ceļš pa Zemitānu iela, kurā ir intensīva automašīnu satiksme un ir novietotas daudz automašīnas. Ziemā ietves daļas gandrīz nav pieejamas, jo starp sniegu un automašīnām paliek niecīgs attālums, kas liedz izmantot šo ietvi. Šis savienojums nodrošinās ērtāku gājēju un velo kustību savienojot Brīvības ielu un Zemitānu staciju. Lai gan metros tas būs mazāk kā 200m starpība, bet gājējam tas ir būtisks attālums, īpaši, ja tas ir drošāks!
Jauna publiska telpa Grīziņkalnā šajā vietā ir būtiska, jo jau gadiem šī vieta Rīgas vēsturiskajā centrā ir degradēta. Apkārtējo zemes gabalu īpašnieki ilgstoši neveic nekādu vides uzlabošanu, kas nav Rīgas un tās iedzīvotāju cienīgi.

Kontaktinformācijā: Biedrība “Grīziņa attīstībai ”, e-pasts: labasparne@gmail.com, tālruņa Nr. 29377734.