Suņu laukums aktīvai un drošai atpūtai parkā!

Projekta pieteikumā norādītās izmaksas
21000.00 EUR
Apkaime
Iļģuciems
Iesniedzējs
Lelde Jevstigņejeva
Balsu skaits
2477
Īstenojas

Projekta īstenošanas vieta atradīsies Nordeķu un Dagmāras ielu tuvumā. Vieta tiks precizēta tiekoties projektu īstenotājam ar citām projektā iesaistītajām iestādēm.

Nordeķu parks ir oāze Iļģuciema sirdī. Neskatoties uz ievērojamo suņu skaitu šajā apkaimē, šeit joprojām nav izveidots norobežots suņu laukums ar izveidotiem šķēršļiem aktīvai un drošai atpūtai, kas padarītu parku draudzīgāku visiem tā apmeklētājiem.
Nordeķu parks atdzimst: parkā ir atjaunots bērnu rotaļu laukums, tāpat tiek atjaunota Nordeķu muiža, sportisti ir iemīļojuši šo vietu nesteidzīgam krosiņam, savukārt no parka kokiem klajais laukums ir lieliski piemērots piknikam un vasaras saules baudīšanai. Šeit cilvēki uz parka soliņiem lasa grāmatas, citviet – spēlē šahu, jaunās māmiņas dodas pastaigās. Taču šīs sabiedrības grupas nav vienīgās, kas atradušas Nordeķu parku kā piemērotu vietu ikdienas atpūtai. Es, kā projekta autors, novēroju - cik gan daudz suņu saimnieku izvēlas šo parku kā pastaigas vietu! Šie cilvēki satiekas, suņi socializējas, šķiet, visi kļuvuši jau par seniem draugiem, jo uz šo parku dodas regulāri. Rodas sajūta, ka šajā parkā katrs jūtas gaidīts. Neskatoties uz ievērojami lielo četrkājaino draugu klātbūtni, šajā parkā nav piemērotas vietas, kur suņu saimniekiem pavadīt laiku kopā ar citiem suņiem un to saimniekiem. Suņu laukuma izveide radīs drošu vidi citiem parka apmeklētājiem un suņu saimniekiem būs iespēja justies mierīgi par savu četrkājaino draugu, jo arī viņiem būs iespējama bezrūpīga pastaiga, kura iespējama bez pavadas, norobežotā suņu laukumā, kurā izvietoti šķēršļi aktīvai atpūtai. Projekta mērķa grupa galvenokārt ir suņu saimnieki, taču es, kā projekta autors, uzskatu, ka ieguvēji ir arī pārējie parka apmeklētāji, radot drošu vidi parkā. Suņu laukuma izveide turpinās jau iesākto parka attīstību, tas kļūs sabiedrībai draudzīgs, drošs un moderns. Publiski pieejamais uzlabojums Nordeķu parkam radīs individuālu tēlu.

Kontaktinformācija: Lelde Jevstigņejeva , e-pasts:leldejev@gmail.com, tālruņa Nr. +37126189209.