Sarkandaugavas parka bērnu rotaļu laukuma paplašināšana

Projekta pieteikumā norādītās izmaksas
70000.00 EUR
Apkaime
Sarkandaugava
Iesniedzējs
Sarkandaugavas attīstības biedrība
Balsu skaits
1068
Rīdzinieki neatbalstīja

Projekta ietvaros plānots paplašināt un papildināt Sarkandaugavas parkā esošo bērnu spēļu laukumu uzstādot papildus bērnu rotaļu un vingrošanas elementus, kā arī ieklājot atbilstošu segumu.
Sarkandaugavas Kalna parks, saukts arī par Sarkandaugavas parku vai Baznīckalnu, ir centrāls un labiekārtots parks Sarkandaugavas apkaimē - apkaimes iedzīvotāju populāra un iemīļota vieta, kur atpūsties un pavadīt savu brīvo laiku ģimenes un draugu lokā. Parkā ir izvietoti atpūtas soliņi, bērnu rotaļu laukums un regulāri tiek veikta parka uzkopšana.
Pašlaik parkā esošais bērnu rotaļu laukums tiek uzturēts labā kārtībā un ir viens no nedaudziem mūsdienīgajiem bērnu laukumiem Sarkandaugavas apkaimē. Šo iemeslu dēļ un īpaši siltajās dienās rotaļu laukumu apmeklē liels skaists apkaimes bērnu un viņu vecāku. Šādos brīžos laukuma nelielais izmērs neļauj brīvi justies visiem tā apmeklētājiem, tas nav pietiekami liels visiem atpūsties gribētājiem. Bērnu vecāki īpaši atzīmēja smilšukastes nepietiekamo izmēru.
Projekta iecere paredz būtiski paplašināt bērnu rotaļu laukumu, tajā papildus uzstādot bērnu karuseli, kāpelēšanas trasi mazajiem bērniem, šķēršļu taku, šūpuļtīklu u.c. rotaļu elementus. Papildus tiks izveidota arī plašāka smilšu kaste ar nojumi karstajām vasaras dienām, kura aizvietotu esošo smilšu kasti. Papildus tiks uzstādīts arī ielu vingrošanas komplekss, kas ļaus izmantot parka labiekārtojumu arī jauniešiem, kas šobrīd savu brīvo laiku bieži pavada parkā.

Projekta ietvaros arī tiks uzstādīts jauns parka soliņš paplašinātās smilšu kastes tiešā tuvumā, un velosipēdu statīvi, kā arī tiks ieklāts rotaļu laukumam atbilstošs gumijas mulčas zemes segums.

Kontaktinformācija: biedrība "Sarkandaugavas attīstības biedrība", e-pasts: sarkandaugavai@gmail.com, tālruņa Nr. +37122322133.