Pāris soliņi ar skatu uz Māras dīķi, Mārupes iela (ar izmaiņām)

Projekta pieteikumā norādītās izmaksas
2500.00 EUR
Apkaime
Āgenskalns
Iesniedzējs
Kriss Blekbērds
Balsu skaits
64
Rīdzinieki neatbalstīja

Balsošanai tiek virzīts projekts ar šādām izmaiņām - soliņi atradīsies tuvāk gājēju pārejas zonai - vienā līmenī/esošajā taciņā ar esošajiem soliem.

Projekta ideja ir izvietot pāris soliņus Māras dārzā, kas būtu novietoti tieši pie Māras dīķa un dotu iespēju baudīt skaisto skatu uz dīķi. Soliņu izskats būtu moderns un piemērots videi. Soliņi būtu izgatavoti no izturīgiem materiāliem, lai tie ilgi kalpotu un nekaitētu apkārtnes dabai
Šis projekts ir vērtīgs ieguldījums pilsētas infrastruktūrā, jo tas papildinātu pašreizējās iespējas Māras dārzā, kur nav piemērotu sēdvietu, lai apmeklētāji varētu ilgāk baudīt dabas ainavas un atpūsties. Turklāt, projekta ideja uzlabotu pilsētas apmeklētāju pieredzi un radītu iespēju iepazīt vienu no skaistākajām dabas ainavām Rīgā.
Galvenā mērķa grupa ir pilsētas iedzīvotāji, kuri vēlas atpūsties un baudīt dabas skatus Māras dārzā. Projekta ideja atbilst konkursa nolikuma 3. punktā noteiktajam mērķim, jo tas veicina dabas aizsardzību un uzlabo sabiedrības atpūtas iespējas. Tādējādi, šis projekts ir svarīgs ne tikai pilsētas iedzīvotājiem, bet arī pilsētas viesiem, kuri apmeklē Rīgu un meklē atpūtas iespējas.