Dreiliņkalns ir rekultivēta atkritumu izgāztuve, kura ir iekļauta piesārņoto vietu reģistrā un kuru uzrauga Valsts vides dienests. Projektu nevar īstenot, jo izvēlētajā projekta teritorijā atrodas piesārņojuma monitoringa urbumi, kurus nedrīkst bojāt.
Purvciema apkaimē nav suņu parka un tam piemērota vieta būtu zemesgabals starp Dreiliņkalnu, A. Saharova ielas un A. Deglava ielas krustojumu.
Projekta mērķis: izveidot vietu, kur suņu īpašnieki var pastaigāties ar suni un mācīties dresūru. Tai pašā laikā sniegt iespēju suņu īpašniekiem socializēties savā starpā un apmainīties ar padomiem.
Dreiliņu kalns un pļava tam blakus uzlabo drūmo Purvciema padomju stila dzīvokļu māju infrastruktūru, dodot apkaimei vajadzīgo zaļo zonu. Neskatoties uz to, ka pļava ir pieejama ikvienam, kalns joprojām ir nožogots un netiek pielietots sabiedrības labā. Aizpildot tukšo vietu blakus laipai ar suņu parku, A. Deglava un A. Saharova ielu krustojuma pusē, ieguvēji būs ne tikai daudzie suņu īpašnieki, bet arī citi apkārtējie iedzīvotāji, padarot vietu, daudzveidīgāku un jautrāku visiem.
Purvciems ir lielākā apkaime Rīgā, kurā dzīvo vairāk nekā 53 000 iedzīvotāju, no tiem liela daļa ir suņu īpašnieki, bet līdz šim apkaimes tuvumā nav bijusi neviena norobežota vieta suņiem ar šķēršļu trasi dresūrai un aktīvai atpūtai. Dreiliņu kalna pļava ir vietējās sabiedrības epicentrs – cilvēki gatavo gaļu uz grila piknika vietās, spēlē futbolu, lidinās ar dronu un citādi pavada brīvo laiku, tai skaitā, ved suni pastaigā, bet pļava sunim var būt tikai vieta, kur izskrieties. Nožogots suņu parks būtu ne tikai droša vieta četrkājainajiem draugiem, bet arī iespēja socializēties, dalīties ar pieredzēm un palīdzēt ar suņu dresūru, konsultējoties ar vietējiem suņu īpašniekiem, radot pozitīvu vidi. Žogs ap parka perimetru arī pasargātu apkārtējos no nepatīkamiem atgadījumiem ar suņiem, kuri tikai mācās dresūru. Suņu parka izveide var iesākt Dreiliņu kalna attīstīšanu, uzlabojot ne tikai apkārtējo vidi, bet arī Purvciema apkaimes tēlu.