Daudzfunkcionāls sporta laukums ar skriešanas stadionu, vingrošanas stieņiem un citu infrastruktūru

Projekta pieteikumā norādītās izmaksas
108900.00 EUR
Apkaime
Imanta
Iesniedzējs
Rīgas pilsētas Pārdaugavas apkaimju attīstības biedrība
 
 
Neatbilst prasībām

Projekta īstenošanas vieta: Rīga, Muižas/Jūrmalas gatve/Akācijas iela (kadastra apzīmējums: 1000930027).

Daudzfunkcionāls sporta laukums ar skriešanas stadionu (mākslīgās zāles segums vai cits mīkstais segums) ar vingrošanas stieņiem un treniņiem piemērotu infrastruktūru. Mīkstais mākslīgais zāles segums ir izvēlēts tāpēc, ka tas ir lētāks, kā arī mīksts un mazāk traumatisks – šāds segums ir populārs jau daudzviet pasaulē. Papildus 400 m aplim teritorijā jāizvieto stieņi, riepas, pār kurām var lēkt, barjeras un cita nepieciešamā infrastruktūra. Šāda veida stadions varētu kļūt par ļoti labu treniņu vietu kā profesionāļiem, tā arī amatieriem. Mūsu projekts sniegs iespēju kvalitatīvi sportot gan bērniem, gan pieaugušajiem, tai skaitā darboties vecākiem kopā ar bērniem.

Tāpat tas sniegs ieguldījumu vieglatlētikas popularizēšanā. Vieglatlētika ir ļoti svarīgs sporta veids bērnu attīstībā, jo tas ir visu sporta veidu pamatbāze. Turklāt, ņemot vērā, ka skriešana pašlaik ir populārs tautas sports, treniņus daudz veselīgāk būtu aizvadīt tiem piemērotā stadionā, nevis pilsētas ielās.

Kontaktinformācija: Rīgas pilsētas Pārdaugavas apkaimju attīstības biedrība; tālruņa numurs: 28606372; e-pasts: imantas.attistiba@gmail.com; kontaktpersona: Arturs Onzuls