Uzsākta tirgus izpēte projektam “Zvirgzdu salas mantojums: Mazā Krasta atdzimšana”

Bilde

 

Rīgas domes Teritorijas labiekārtošanas pārvalde (TLP) sākusi tirgus izpēti projekta “Zvirgzdu salas mantojums: Mazā Krasta atdzimšana” projektēšanas un autoruzraudzības darbiem.

Kā ziņots iepriekš, TLP turpmāk būs atbildīgā iestāde vairākiem  2019 – 2021.gada līdzdalības budžeta projektu ideju konkursā atbalstītajiem projektiem, tai skaitā arī projektam “Zvirgzdu salas mantojums: Mazā Krasta atdzimšana”.

TLP ir izsūtījusi vēstules vairākiem potenciālajiem kandidātiem ar informāciju par iespēju piedalīties tirgus izpētē un sniegt savus cenas piedāvājumus atbilstoši veicamajiem darbiem. Tirgus izpētes norises laiks ir no 9. augusta līdz 26. augustam. 

Projekta ietvaros paredzēts labiekārtot Mazās Krasta ielas sākumu un pārveidot par labiekārtotu publisko telpu. Paredzētie darbi - ietves asfalta seguma un bortakmens atjaunošana, kokaugu un zemsedzes augu stādīšana, esošo zaļās zonas apstādījumu sakopšana. Projekta "Zvirgzdu salas mantojums: Mazā Krasta atdzimšana" mērķa grupa ir cilvēki no visām Rīgas apkaimēm, kuriem katru dienu kalpo šis ielas posms.