Turpinās darbs pie projekta “Brasa - draudzīga vieta lieliem un maziem bērniem"

Bilde

 

Turpinot projekta “Brasa - draudzīga vieta lieliem un maziem bērniem” īstenošanu, Teritorijas labiekārtošanas pārvalde (TLP) jūlijā uz konsultāciju paredzētajā projekta realizēšanas vietā bija uzaicinājusi sertificētu arboristu/kokkopi no SIA “LABIE KOKI”, lai izvērtētu trīs koku nociršanas nepieciešamību. 

Kā tika ziņots iepriekš, TLP jau maijā ir noslēdzis būvdarbu līgumu par projekta īstenošanu. Pēc apsekošanas SIA “LABIE KOKI” eksperts sniedza atzinumu, ka būvniecības nolūkos ir pieļaujama šo koku nociršana.

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments, kā konkrētā zemes gabala apsaimniekotājs, arī apstiprinājis, ka neiebilst pret attiecīgo koku nociršanu projekta īstenošanas nepieciešamībai.

Augustā vēl gaidāma atbilde par atļaujas saņemšanu koku nociršanai no Rīgas domes Apstādījumu komisijas.

Šobrīd būvniecības projekts tuvojas izstrādes noslēgumam.

Īstenojot šo projektu, tiks piedāvātas aktivitātes bērniem vecuma grupā no 7 līdz 14 gadiem. Tiks izveidots aktivitāšu trases laukums, kas būs atbilstošs viņu interesēm un rotaļāšanās vēlmēm. Projekta mērķis ir nodrošināt bērniem vairāk iespēju doties ārā un aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā, iepazīties un pavadīt laiku ar saviem vienaudžiem.