Tiekas projektā “Pilsētsuņu laukums” iesaistītās puses

Bilde

 

21. martā Rīgas domes Mājokļu un vides departaments tikās ar projektā “Pilsētsuņu laukums” iesaistītajam pusēm. Tikšanās notika projekta īstenošanas vietā Lucavsalā.

Sanāksmē piedalījās arī projektētāju pārstāvji un pārstāve no biedrības “Suns ar misiju”, kura ir arī projekta “Pilsētsuņu laukums” skices izgatavotāja.

Tikšanās laikā tika apskatīta teritorija un izvērtēta vides pieejamība, secinot, ka suņu laukuma sētas būvniecībai būtiski šķēršļi nav saskatāmi.  Tālāk projektētāji vienojās ar biedrības pārstāvi “Suns ar misiju” par nepieciešamajiem precizējumiem projekta skicē.

Projekta rezultātā paredzēts izveidot pirmo labiekārtoto suņu treniņu laukumu Pārdaugavā dažādiem suņa vecumiem no kucēna līdz senioriem. Jaunais laukums būs lielākais Rīgā. Laukuma būvniecība paredzēta Lucavsalā, vietā, kur šobrīd ir suņu peldvieta un neierobežots pastaigu laukums zālienā.

Biedrība “Suns ar misiju” paredzējusi, ka laukums nebūs tikai zāliens ar šķēršļiem, bet ļoti komunikabla vieta, kurā varēs socializēties ne tikai dzīvnieki, bet arī cilvēki, apmainoties ar vērtīgu informāciju un attīstot domu biedru grupas.