Tiekas projektā “Atpūtas zona ar četrām rekreācijas vietām Daugavmalā, Dārziņos” iesaistītās puses

Bilde

 

Zirņu salā un  Jāņogu ielā 48 pie Dārziņu 9.līnijas 26. maijā notika tikšanās ar projekta “Atpūtas zona ar četrām rekreācijas vietām Daugavmalā, Dārziņos” būvdarbu izpildītāju SIA "Smart Energy", būvuzraugu SIA "Marčuks", Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta (MVD) Vides pārvaldes darbiniekiem un Rīgas Dārziņu iedzīvotāju biedrības pārstāvjiem.

Tikšanās laikā tika pārrunāti un precizēti  biedrībai interesējošie jautājumi par konkrētu labiekārtojuma elementu – terases, paģērbšanās kabīņu, soliņu, sauļošanās zviļņu u.c. izbūvi un uzstādīšanu labiekārtojamās teritorijās.  Nākamā tikšanās objektos līdzvērtīgā sastāvā plānota jūnija vidū. 

Tā kā projektētājs SIA "TRĪS ROBI" atteicās no autoruzraudzības līguma izpildes, uzraudzību par visu būvdarbu izpildi saskaņā ar projektu veic būvuzraugs – uzņēmējs SIA "Marčuks". Izmaiņas projektos nav paredzētas. Būvdarbi notiek atbilstoši izstrādāto un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā saskaņoto projektu dokumentācijai.

Kā ziņots iepriekš, atpūtas vieta Jāņogu ielā 48 tiks labiekārtota, uzstādot soliņus, pārģērbšanās kabīni. Ērtākai piekļūšanai pie upes krasta tiks ierīkotas kāpnes ar margām. Krasta teritorija tiks sakopta, uzbērtas smiltis, iesēts zāliens. Tiks uzstādīts informatīvais stends. 
Otrā atpūtas vietā Zirņu salā tiks ierīkotas kāpnes ar margām, uzstādīta pārģērbšanās kabīne, atkritumu urnas, informatīvs stends, vairāki soliņi, riteņu novietnes, iekārtota ugunskura vieta ar soliem.