Pagarināts līgums par “Jaunciema kultūras pirts” projekta tehniskās dokumentācijas izstrādi

bilde

 

Līdz šī gada beigām pagarināts līgums ar SIA “TAPT” par tehniskās dokumentācijas izstrādi Jaunciema kultūras pirts projekta īstenošanai. Projekta īstenošana nodota Rīgas domes Īpašuma departamentam, kurš jau iepriekš bija iesniedzis SIA “TAPT” izstrādāto tehnisko projektu  “Jaunciema kultūras pirts teritorijas labiekārtojums Gaileņu ielā 14, Rīgā” Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā saskaņošanai, taču pirms būvdarbu uzsākšanas tehniskajā dokumentācijā vēl nepieciešami daži uzlabojumi, par kuriem Īpašuma departaments arī noslēdzis vienošanos ar projektētāju.

Īstenojot projektu, ir saskaņota AS “Rīgas siltums” piederošā  zemes gabala izmantošana Jaunciema kultūras pirts izveidei. 

Projekts paredz labiekārtot Jaunciema apkaimes teritoriju, izvietojot funkcionālu un dekoratīvu vides dizaina elementu – terasi ar vertikālām konstrukcijām. Šajā vides dizaina elementā paredzēts periodiski izvietot žalūziju veida drapērijas aizsardzībai no nelabvēlīgiem laikapstākļiem un ekrānu kino filmu skatīšanās sesijām. Projekts vērsts uz sociālās komunikācijas uzlabošanu Jaunciema apkaimē.