Pabeigta būvdarbu projektēšana Āgenskalna tirgus priekšlakumā

bilde

 

Ir noslēgusies būvdarbu projektēšana Āgenskalna tirgus priekšlaukumā, Nometņu ielā 64. Autoruzraudzības darbus būvprojektam veiks būvprojekta izstrādātājs SIA “LAAGA ARCHITECTS” 989,78 EUR ar PVN apmērā, savukārt SIA “Vianova” veiks būvuzraudzību par 3 267 EUR ar PVN.
Jau iepriekš informēts, ka Rīgas domes Satiksmes departaments ir noslēdzis līgumu par Āgenskalna tirgus priekšlaukuma labiekārtošanu ar SIA “GMD Būve” par 96 279,47 EUR bez PVN apmērā.
Būvdarbus plānots pabeigt līdz septembra beigām.
Papildinājums: Saņemot precizēto informāciju no atbildīgās Rīgas domes iestādes, būvdarbus plānots pabeigt oktobra pirmajā pusē.

Projekta ietvaros plānots: pārveidot laukumu par gājēju zonu; izvietot laukumā kastes ar puķēm, kokiem un citiem apstādījumiem, novietot atputas solus gan laukumā, gan pie fasādes abās pusēs ieejai paviljonā; nodrošināt vides pieejamību ratiem un ratiņkrēsliem, izmainīt velo stāvvietu novietojumu visā Āgenskalna laukumā – pie apmalītēm izveidot slīpas uzbrauktuves, lai nodrošinātu vides pieejamību; izveidot segumā apaļu dekoratīvo elementu, ka arī uzstādīt apkaimes galveno Ziemassvētku egli.