Notikusi pirmā projektā “B.O.L.D.E.R.Ā.J.A.” iesaistīto pušu tikšanās

Bilde

 

Decembra vidū tiešsaistē notika projektā “B.O.L.D.E.R.Ā.J.A.” iesaistīto pušu tikšanās. Sapulcē piedalījās Rīgas domes Teritorijas labiekārtošanas pārvaldes pārstāvji, pārstāvis no Bolderājas apkaimes un Apkaimju iedzīvotāju centra Bolderājas punkta apkaimju koordinators Gaidis Balodis.

Projekta rezultātā paredzēts izveidot vides objektu - uzrakstu “BOLDERĀJA” un izvietot to Daugavgrīvas šosejas un Finiera ielas krustojumā uz paugura pie iebrauktuves Bolderājā. Uzrakstu veidos 9 atsevišķi 1,5 x 0,75 metrus lieli plastikāta burti, kas ar 20 cm atstarpi tiks nostiprināti uz vienotas restes. Kopējais objekta garums – 8,5 metri. Uzraksta uzstādīšanas mērķis ir vairot piederības sajūtu Bolderājai un veidot apkaimes vizuālo identitāti, tādējādi veicinot apkaimju attīstību, teritoriju īpašo identitāti, atpazīstamību un revitalizāciju.

Tikšanās reizē tika pārrunāta projekta iecere un tā mērķis, vides objekta izvietošanas vieta, tā izmēri, materiāls un plānotais burtu stiprinājums. Tika pārrunāts arī plānotais projekta realizēšanas laika grafiks.

Nākamā tikšanās reize paredzēta 2022. gada janvāra beigās, un tā varētu notikt vietā, kur atradīsies uzraksts.