Noslēgusies dokumentācijas izstrāde projektam “Vec-Anniņmuižas atdzimšana”

Bilde

 

SIA "BM-projekts" ir pabeidzis dokumentācijas izstrādi projektam “Vec Anniņmuižas atdzimšana”. Rīgas domes Mājokļu un vides departaments (MVD)  un SIA "BM-projekts" 1. jūnijā  ir parakstījuši darbu pieņemšanas un nodošanas aktu. 

Projekta dokumentācijas izstrādes kopējās izmaksas ir 9922 eiro. Projekts ir saskaņots Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā. Tālāk, balstoties uz izstrādāto projektu, MVD uzsāks darbu pie būvniecības iepirkuma dokumentācijas izstrādes.

Kā ziņots iepriekš, projekta “Vec-Anniņmuižas atdzimšana” rezultātā paredzēts izveidot piknika vietas un suņu pastaigu zonu, norobežojot to ar žogu un iekārtojot atkritumu tvertnes, uzstādīt informatīvu stendu pie Vec-Anniņmuižas pamatu vietas sabiedrības izglītošanai, apkaimes piederības sajūtas un identitātes veicināšanai un kultūrvēsturiskajai izpratnei, kā arī izveidot veselības veicināšanas un dižkoku izziņas taku, kur varēs ērti piekļūt un aplūkot 8 valsts nozīmes dižkokus un 10 vietējās nozīmes dižkokus. Imantas un Zolitūdes iedzīvotāji iegūs sakoptu un labiekārtotu atpūtas un pastaigu vietu.