Ekspluatācijā nodots visu paaudžu sporta laukums Ķengaraga apkaimē, Linavas ielā 1

bilde

 

Janvāra beigās Ķengaraga apkaimē, Linavas ielā 1 ekspluatācijā ir nodots un iedzīvotājiem dažādu veselību veicinošu aktivitāšu īstenošanai ir pieejams pirmais par 2019. gada Rīgas pilsētas līdzdalības budžeta projektu īstenošanas konkursa finansējumu 55 000 EUR apmērā saņēmušais un Rīgas pašvaldības īstenotais biedrības “Cits Ķengarags” iesniegtais projekts “Visu paaudžu sporta komplekss un bezmaksas nodarbības Ķengaragā”.

Visu paaudžu sporta nodarbību laukuma izbūves ietvaros tika izveidots sporta nodarbību laukums, uzstādīti vingrošanas aprīkojums, soliņi, atkritumu urnas un velosipēdu novietnes. Sporta nodarbību laukums ir iežogots ar žogu.

Jau iepriekš informēts, ka projekta teritorijas topogrāfisko uzmērīšanu un topogrāfiskā plāna izstrādi veica SIA “Merko” par 363 EUR. Projekta būvprojektu izstrādāja SIA “Trīs robi” par 6 907,89 EUR, kā arī nodrošināja projekta autoruzraudzības pakalpojumus par 729,87 EUR. Būvdarbus par 41 260,17 EUR veica SIA “GUFO”, savukārt SIA “Ekers-J” par 1 399,97 EUR nodrošināja būvdarbu būvuzraudzību. Kopējās projekta īstenošanas izmaksas ir 50 660,90 EUR.